UNIPAS
icon_widget_image Železničná 285/12, Koš 972 41

Služby:

icon_widget_image +421 918 541 553 icon_widget_image [email protected]

Obchod:

icon_widget_image +421 907 333 221 icon_widget_image [email protected]

O SPOLOČNOSTI

Viac informácií

Špecializujeme sa na výrobu skladateľných IBC kontajnerov určených pre transport a uskladnenie pevných, sypkých a kvapalných materiálov. Už viac ako tri dekády realizujeme vlastný Know-How a napomáhame rýchlej, bezpečnej a jednoduchej logistike tovaru.

Neustále reagujeme na dopyt trhu po inováciách. Dokážeme efektívne zrealizovať návrhy výrobkov, ktoré prepravujú aj potraviny či rizikový materiál.

Sme stabilný a silný

partner do budúcnosti

Realizujeme technologicky najnáročnejšiu výrobu.

90 % našej produkcie

exportujeme do zahraničia

Realizujeme technologicky najnáročnejšiu výrobu.

Dodržiavame vysoké

nadnárodné štandardy

Výsledkom je kvalitná produkcia a inovatívne technológie.

HISTÓRIA

UNIPAS

Naša firma vznikla v roku 1992, kedy sme začali s výrobou prepravných kontajnerov určených na uskladnenie a transport pevného, kvapalného a sypkého materiálu. Postupom času sme naše práce rozšírili aj na zváranie laserom, delenie materiálov, projektovanie, 3D modelovanie či ohýbanie CNC. Dnes poskytujeme komplexné spektrum služieb pre všetky odvetvia priemyslu.

Výsledkom našej dlhoročnej práce je rešpekt a stabilné miesto na svetovom trhu. Naše výrobky sú plne konkurencieschopné a pripravené splniť medzinárodné požiadavky kvality. Stali sme sa silnou a prosperujúcou spoločnosťou, ktorá pôsobí ako rovnocenný partner pre firmy z celého sveta.

 

Dopredu nás posúvajú najmä inovácie a výskum nových technológií. Vďaka nim na trh vždy prinášame produkt v najvyššej možnej miere kvality. Podlieha normám našej obchodnej politiky, ktorá znie: plne vyhovieť potrebám zákazníkov s dôrazom na kvalitnú produkciu a dodržiavanie vysokých technologických štandardov.

Našimi
kľúčovými službami

148 000 148 000

VYROBENÝCH

PRODUKTOV

100+ 100+

OBCHODNÝCH

PARTNEROV

20+ 20+

EXPORTNÝCH

KRAJÍN

MYSLÍME NA

EKOLÓGIU

nature2
nature1
nature3

Sme hrdí, že všetky naše výrobky spĺňajú prísne interné ekologické kritériá. Sú vyrábané s maximálnou možnou mierou technického zaťaženia a zároveň minimálnou spotrebou energií pri výrobe. Využívame najnovšie poznatky z oblasti priemyselnej ekológie a všetky produkty vyvíjame tak, aby sme čo najmenej plytvali materiálmi a energiami.

Po skončení životnosti podliehajú všetky naše produkty 100 % recyklácii. Môžeme ich preto svedomito prehlásiť za maximálne efektívne. Snažíme sa tým nezaťažovať životné prostredie a v najvyššej možnej miere minimalizovať uhlíkovú stopu.

INOVATÍVNE RIEŠENIA

VYVINULI SME MNOHÉ

At CHEP, we have the widest range of specially designed Intermediate Bulk Container (IBC), Pallecons in the industry. These are developed to provide the very best protection for our customers products, giving them an efficient, cost-optimized and environmentally sustainable way of storing, transporting and protecting bulk liquid and dry goods through domestic and global supply chains. Our 25+ year partnership with Unipas for the development and supply of these containers has occurred due to the high level of experience they have in design, prototyping and manufacturing. Their commitment to quality and understanding of the market is unmatched. Today our containers, made by Unipas are used in Food, Cosmetic, Chemical markets across every continent in the world.

Manager, Product & Market Development Containers | CHEP Asia

Frederick (Peter) Gaddes

Chceli by sme vyjadriť veľkú spokojnosť so službami a prístupom Vašej firmy. Oceňujeme dobrú komunikáciu, fungujúce služby a schopnosti dohodnúť sa aj v neočakávaných situáciách. Služby tejto firmy ďalej odporúčame.

SENOR s.r.o.

Se společností Unipas spolupracujeme již dlouhá léta. Vždy pro nás byl spolehlivým partnerem, kterému díky jejich práci na inovativních řešeních předpovídáme úspěšnou budoucnost.

SIMONA Plast-Technik s.r.o.

Chcel by som vyjadriť veľkú spokojnosť so službami a prístupom firmy UNIPAS s.r.o.. Spolupracujeme spolu už dva roky.  Boli nám odporučení ako spoľahlivá firma s dlhoročnou tradíciou a s vysokým technologickým vybavením. Môžem potvrdiť vysokú profesionalitu od celého tímu. Najviac si ceníme dobrú komunikáciu, vysokú flexibilitu a odbornosť.

výrobno-technický riaditeľ

Ing. Peter Boďa