UNIPAS
icon_widget_image Železničná 285/12, Koš 972 41

Služby:

icon_widget_image +421 918 541 553 icon_widget_image [email protected]

Obchod:

icon_widget_image +421 907 333 221 icon_widget_image [email protected]

ROBOTICKÉ ZVÁRANIE

SLUŽBY

Naše integrované robotické pracoviská produkujú materiály s bezchybnou kvalitou zvarov. Dráhovú presnosť týchto robotov zabezpečuje unikátna kombinácia riadenia a mechaniky, vďaka ktorej dostávame vysoko kvalitné obrobky ihneď pripravené plniť svoj účel.

INOVATÍVNE
ROBOTICKÉ ZVÁRANIE

Zváranie robotom ABB IRB 1600

Robot ABB IRB 1600 je zárukou kvality, rýchlosti a presnosti. Vyznačuje sa svojou vysokou výkonnosťou a kratšou dobou jednotlivých cyklov. V porovnaní s ostatnými robotmi je jeho práca niekedy až o polovicu kratšia. Aj s úsporou času si však zachováva precíznosť a kvalitu zvarových švov, vďaka čomu výrazne zvyšuje efektivitu výroby a zároveň znižuje náklady.

148 000 148 000

VYROBENÝCH

PRODUKTOV

100+ 100+

OBCHODNÝCH

PARTNEROV

20+ 20+

EXPORTNÝCH

KRAJÍN

Robotickým zváraním
pre vás vyrobíme:

ROBOTICKÉ
ZVÁRANIE
MATERIÁLOV

a

BEZCHYBNÁ

KVALITA ZVAROV

Robot ABB IRB 1600 zaistí hladké zvarové švy a vysokú kvalitu finálnych obrobkov. Pri zváraní je maximálne presný, detailný a bezchybný.

a

VYSOKÁ

EFEKTIVITA ZVÁRANIA

Žiadne odchýlky, zrezané oblúky ani výstupky na zvaroch. Spojenie riadenia a mechaniky zabezpečí, aby finálny výsledok zodpovedal naprogramovanému prototypu.

a

PREUKÁZATEĽNE

VYŠŠIA RÝCHLOSŤ

Náš výkonný robot výrazne skracuje trvanie zváracích cyklov. V niektorých prípadoch až o polovicu. Zvyšuje sa tak produkcia a znižuje dodacia lehota zákazky.

a

VÝHODNÉ

NIŽŠIE NÁKLADY

Úspora času má pozitívny vplyv na znižovanie nákladov. Robot pracuje efektívnejšie, zachováva si vysokú spracovateľskú kvalitu, no pritom znižuje náklady.

a

ŠIROKÁ

MATERIÁLOVÁ VARIABILITA

Robot pracuje s rôznymi kovovými materiálmi, ako je napríklad hliník alebo nerez. Dokáže vyrobiť široké spektrum súčiastok a hotových výrobkov pripravených na export.

robot1
robot3
robot2

INOVATÍVNE RIEŠENIA

VYVINULI SME MNOHÉ

KONTAKTUJTE NÁS

MÁTE ZÁUJEM?

    Meno

    Telefón

    E-mail

    Vaša správa